V petek, 21. 2. 2020, je v dvorani Hostla Marenberg v Radljah ob Dravi potekal medobčinski parlament na temo Moja poklicna prihodnost. Udeležili so se ga mladi parlamentarci iz OŠ Ribnice, OŠ Brezno Podvelka, OŠ Vuzenica, OŠ Radlje ob Dravi, OŠ Neznanih talcev Dravograd in OŠ Muta. Našo šolo so zastopali 4 predstavniki: Zala Skutnik, Zala Kresnik, Monika Valtl in Tine Podgoršek. Strokovna komisija v sestavi Nevenka Štraser, Slavica Pečovnik Urh, Mirjana Popijal in Herman Tomažič je izbrala osem predstavnikov, ki bodo zastopali dravsko regijo na regijskem parlamentu. Učenci naše šole so zelo aktivno debatirali in s ponosom lahko zapišem, da bosta letos našo šolo in s tem tudi dravsko regijo predstavljali dve debaterki, in sicer Zala Skutnik in Monika Valtl.

Mentorica otroškega parlamenta Branka Pečolar, prof.


Dostopnost