DRAGI UČENCI, SPOŠTOVANI  STARŠI

Pouk na daljavo poteka tudi preko videokonferenc in  razredniki so  danes pri razrednih urah učence še enkrat opozorili na varno uporabo spleta. V ta namen smo posodobili tudi Pravila šolskega reda, ki so zelo pomembna pri izvajanju pouka na daljavo. V pravilih je tudi zapisano, kakšne pravice imajo učenci in katere so kršitve (snemanje, …), ki jih je potrebno prijaviti, v kolikor bi jih učenci povzročili.

Pouk preko videokonferenc spremljamo in ob zaznavi kršitev, bodo učenci morali prevzeti odgovornost zanje.

Zaradi vsega zapisanega  vas spoštovani starši prosimo, da skupaj z učencem pregledate pravila in ostalo gradivo, ki je objavljeno  na SPLETNI STRANI OSNOVNE ŠOLE MUTA, POD ZAVIHKOM DELO NA DALJAVO.

V želji, da se čim prej zopet srečamo v šoli, vas vse lepo pozdravljam.

Anita Ambrož, prof.