Počitnice se počasi iztekajo in v sredo, 1. 9. 2021 bomo začeli novo šolsko leto 2021/2022. Največja želja vse nas je, da bi lahko vsi učenci, celo šolsko leto obiskovali pouk v šoli.

Pred srečanjem v šoli, ki se ga že neizmerno veselim, pa še nekaj zelo pomembnih informacij:

1.     Na osnovi navodil NIJZ-ja lahko pridejo v šolo in vrtec le zdravi otroci in učenci.

To pomeni, da pridejo v šolo le učenci, ki nimajo simptomov COVID-a ( kašljanje, prehlad, povišana temperatura …) in zadnjih 10 dni pred poukom niso bili v stiku z okuženo osebo.

2.     Za zaščito vseh, ki se bomo v šoli srečevali, pa vse učence od 7. do 9. razreda vabim na samotestiranje, ki ga boste starši skupaj z učenci opravili doma od torka, 31. 8. 2021 dalje.

Razredniki od 7. do 9. razreda bodo staršem poslali okrožnico MIZŠ, v kateri je vse zapisano glede samotestiranja in prevzema testov v najbližji lekarni. Na okrožnici je tudi povezava  NIJZ-ja, kjer dobite vse informacije o samotestiranju.

Povezavo objavljamo tudi tukaj:

Več informacij o samotestiranju je na spletni strani NIJZ: https://www.nijz.si/sl/samotestiranje.

3.     Novi vozni redi kombijev so objavljeni na spletni strani pod zavihkom starši.

4.     Pouk se bo v sredo, 1. 9. 2021 za učence od 2. do 9. razreda začel ob 8.20, v matičnih razredih. Pouk bo potekal po urniku.

5.     Za malico in kosilo bo na šoli poskrbljeno že prvi dan.

Za dober začetek še misel:

ZMOREM,

ZMOREVA VEČ,

SKUPAJ ZMOREMO VSE IN ŠE VEČ.

S sodelovanjem in dobro voljo zakorakajmo novim šolskim dogodivščinam naproti.

Ravnateljica:
                                                                                                                Anita Ambrož, prof.