Dragi učenci, spoštovani učitelji in starši!

V sredo, 19. 10. 2022, smo sodelovali na otvoritvi nove dvorane v občinski stavbi. Učenci naše šole so se predstavili s prispevkom v narečju, ki so ga pripravili pod mentorstvom učiteljic Franje Razdevšek in  Lucije Topler. Na prireditvi je bil tudi predsednik Republike Slovenije, gospod Borut Pahor.

Prispevek z naslovom » Bica nam je poviedla o svajem živlejo«  je bil eden izmed nagrajenih  prispevkov na vseslovenskem natečaju Vsaka vas ima svoj glas, ki smo ga z namenom ohranjanja narečne besede začeli na naši šoli. Častni pokrovitelj  tega natečaja je bil tudi letos gospod predsednik.

Učenci naše šole so izvrstno opravili svoj nastop in s tem pripomogli k slovesnosti tega dogodka. Za  nastop je učence  pripravila mag. Majda Marija Lesjak,  na harmoniki je učence spremljala Nastja Slemnik, za oblačila pa je poskrbela Tončka Merčnik.

Dragi učenci in spoštovane sodelavke,  s ponosom in veseljem sem spremljala vaš nastop in za odlično izvedbo se vam najlepše zahvaljujem.

Z dobro voljo, motivacijo in sodelovanjem lahko drug drugemu polepšamo dan.

Ravnateljica

Anita Ambrož, prof.

Dostopnost