Spoštovani starši!

Na podlagi okrožnice Ministrstva za znanost, šolstvo in šport vas obveščamo, da veljajo od ponedeljka, 8. marca 2021 dalje, dodatna pravila oziroma ukrepi za učence od 6. do 9. razreda:

1. V šolo naj še vedno prihajajo samo zdravi učenci. Če je bil vaš otrok v stiku s potrjeno okuženo osebo, naj ostane doma. O njegovi vrnitvi v šolo se posvetujte z izbranim osebnim zdravnikom;
  2. Uporaba zaščitnih mask je za vse učence od 6. do 9. razreda obvezna tudi med poukom v matičnih učilnicah.

Svojemu otroku razložite pomen nošenja maske za lastno zaščito in zaščito drugih. V primeru, da bodo vsi udeleženci procesa upoštevali preventivne ukrepe, bo tudi manj možnosti za zapiranje posameznih razredov oziroma odrejanje karanten učencem in učiteljem.

V upanju, da bomo čim prej premagali epidemijo in šolarjem omogočili varno in prijetno bivanje v šoli, vas lepo pozdravljamo.

Ravnateljica:

Anita Ambrož, prof.