Spoštovani starši,

z veseljem Vam  sporočam, da smo prvo samotestiranje z učenci zelo uspešno izvedli. Učenci nižjih razredov so mi rekli, da so že komaj čakali, da se bodo lahko  sami testirali tudi v šoli. Učenci v drugem razredu pa so mi povedali, da so mali raziskovalci in da jim je samotestiranje zabavno.

Na OŠPP smo lepo pripravili prostor ( s posebnim vhodom) za učence, ki bi morda še imeli stisko za izvedbo samotestiranja in bi jim lahko pri tem pomagali starši. Nihče ni izkazal potrebe po tem.

Vse zapisano kaže na to, da  nam zaupate in  da ste starši odlično pripravili svoje otroke na samotestiranje.

VELIK HVALA ZA SODELOVANJE V KORIST ZDRAVJA IN RAZVIJANJA POZITIVNE SAMOPODOBE VAŠEGA OTROKA.

Želim Vam miren  in lep dan.

S spoštovanjem in veliko hvaležnostjo

Anita Ambrož, ravnateljica.