DRUŽENJE ČETRTOŠOLCEV S SKUPINO OTROK IZ VRTCA

V petek, 27. 1. 2023, zadnji dan pred zimski počitnicami, smo se dogovorili za obisk otrok v vrtcu.

Otroke iz vrtca smo povabili v našo učilnico, kjer smo jim predstavili dramatizacijo MUCE COPATARICE. Učenci so sami pripravili sceno in pripomočke za izvedbo gledališke igre. Otroci so z radovednostjo spremljali zgodbo in sodelovali. Nato smo se skupaj z otroki odpravili v njihovo igralnico, kjer so nam zaigrali avtorsko igrico RDEČA KAPICA IN PRAVLJIČNI JUNAKI. Otroci so bili nadvse prisrčni in naši učenci so uživali v predstavi. Seveda so si tako učenci, kot otroci iz vrtca za krasno odigrani predstavi, zaslužili nekaj okrepčila. V avli nas je tako pričakalo vse za čajanko. Učenci in otroci so se posladkali s keksi in čajem.

Naše druženje smo zaokrožili s skupnim sprehodom do gasilskega doma in se ob rahlem naletavanju snežink prepustili zimskim radostim.

Razredničarka: Doris Srčič