ANGLEŠKA LITERARNO-FILMSKA DELAVNICA

V sredo, 22. 3. 2023, je bila angleška delavnica za šeste, sedme, osme in devete razrede. Začela se je  ob 14.00 in končala ob 18.00. Na začetku smo prebrali angleško knjigo z naslovom Wonder (Čudo). Bila je žalostna in nekako vesela. Po branju smo se odžejali in posladkali s piškotki. Ko smo pomalicali, smo se udobno namestili in začeli gledati film, posnet po tej knjigi. Na kratko povedano, je bil fant po imenu August, ki je bil na 27ih operacijah. Šolal se je doma. V peti razred pa so ga starši vpisali na pravo šolo, kjer ni imel prijateljev. Več vam ne povem, da vam ne pokvarim filma. KO je bilo filma konec, smo se razporedili v skupine in reševali delovne liste. Medtem smo morali v angleščini napisati pozitivne misli – precepte, za konec pa smo še na samolepljive lističe v angleščini napisali naše občutke o zgodbi. Sledilo je pospravljanje in odhod domov.

Te delavnice ne bom pozabila.

Urška Šater, 6. razred

NAŠE POZITIVNE MISLI

Accept what you can change and change what you can’t accept.

If you can’t do do something, change the plan, not the goal.

It doesn’t matter how you look on the outside, it matters how you look on the inside.

Don’t judge a book by its cover.